CZ

ASISTENTKA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

Náplň práce:

  • plnění úkolů dle zadání ředitele,
  • komunikace s dodavateli (slovem i písmem),
  • organizační a administrativní práce,
  • time management,
  • příprava podkladů pro reporting,
  • příprava podkladů pro porady,
  • účast na jednáních jako administrativní podpora ředitele společnosti,
  • správa archivu,

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • velmi dobrou znalost AJ,
  • dobrá znalost MS Office,
  • dobré organizační a komunikativní schopnosti ,
  • důslednost, pečlivost, přesnost, samostatnost ,
  • zkušenosti s pozicí asistentky výhodou,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • časovou flexibilitu

 Nabízíme:

  • Zázemí jedinečné strojírenské společnosti s více než 100letou tradicí
  • Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • Poukázky Flexi Pasy / příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Příspěvek na obědy ve firemní kantýně
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Odměny za pracovní a životní výročí
  • Slevy pro zaměstnance u obchodních partnerů