CN

Podpora
Zákaznická technologie a engineering

Vývoj strojů ŠMT

Společnost ŠMT a.s. se zabývá konstruováním a vyvíjením obráběcích strojů s více jak stoletou tradicí. Vývoj je zaměřen na nové stroje, speciály, obslužné mechanismy, příslušenství a veškeré další prvky stoje. Vývojové činnosti probíhají na všech úrovních, jak po mechanické, elektrické, tak i softwarové stránce.

1918 CB Kancelář konstrukce 2017
 

Pro systémovou správu dat využíváme software Teamcenter, díky kterému propojujeme procesy v celé společnosti. Tento systémový přístup je aplikován odděleními napříč celou společností. Díky tomuto přístupu pružně reagujeme na změnové řízení a schvalovací procesy.

Našim zákazníkům navrhujeme pracoviště přímo na míru, dle jejich konkrétních potřeb a požadavků. Výsledkem je špičkové, kvalitní pracoviště, které odpovídá nejnovějším trendům a specifickým potřebám každého uživatele.

 

Aplikační inženýrství

Současným trendem je dodávat stroje takzvaně na klíč. Zákazníkovi dodáváme obráběcí stroj ŠMT, a to s veškerým příslušenstvím i s CNC technologií. Jedná se o komplexní řešení pro konkrétní zákaznickou aplikaci.

Díky vysoké odbornosti aplikačních inženýrů jsou součástí dodávky také případové a časové studie, nástroje pro obrábění, přípravky, CNC programy, odladěné postprocesory a simulátory. Výsledkem je aplikace celého procesu u zákazníka, obrobení vzorového obrobku a zaškolení technických pracovníků.

Klademe velký důraz na spokojenost zákazníka a dodávkou stroje na klíč umožňujeme velice rychlé a efektivní začlenění stroje do výrobního procesu.

Dodávka stroje na klíč

Simulace a postprocesory

K tvorbě případových i časových studií využíváme nejmodernější CAD/CAM technologie. Pro technologické simulace navržených pracovišť vyvíjíme simulátory a postprocesory, dle konkrétních potřeb každého uživatele.

Simulátor řízený CNC programem vždy připravujeme na konkrétní stroj v požadované zákaznické konfiguraci. Vytváříme virtuální stroj, na kterém je lze připravovat CAM technologie a odlaďovat CNC programy. Díky tomuto sofistikovanému systému je možné provádět přesné výpočty časů CNC programů a předcházet kolizním stavům.

Tuto aplikaci dodáváme jako add-on ke každému stroji ŠMT. Dodáváme našim strojům další rozměr, a to ten virtuální!

 • Kontaktní formulář:

  Would you like to ask any question or learn more? Send us a message and we will contact you soon!

  Zadejte prosím Vaše jméno a příjmení.

  Zadejte prosím platnou adresu společnosti.

  Zadejte prosím platnou adresu společnosti.

  Zadejte prosím platnou adresu společnosti.

  Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.

  Napište nám prosím Váš dotaz.

  Recaptcha
  Neplatný vstup